Zakupy przez Internet

W związku z wątpliwościami natury prawnej i cały czas nieuregulowaną odpowiednio kwestią sprzedaży napojów alkoholowych z wykorzystaniem Internetu, podjęliśmy decyzję o wstrzymaniu się z prowadzeniem sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego do czasu jednoznacznego uregulowania tej kwestii. Jednocześnie liczymy, że sprawa ta zostanie wkrótce jednoznacznie wyjaśniona.

W związku z powyższym, do tego czasu nasz sklep internetowy może zaoferować jedynie opcję odbioru zamówionego towaru w sklepie przy ul. Sarmackiej 20 w Warszawie oraz płatności kartą lub gotówką przy odbiorze, tak aby uniknąć wątpliwości prawnych co do miejsca sprzedaży.

W razie pytań, wątpliwości lub komentarzy, uprzejmie prosimy o kontakt na adres e-mail: sarmacka@piwnicasmakow.pl lub telefoniczny na numer: 22 412 05 47. Mamy nadzieję, że kwestie te zostaną wkrótce wyjaśnione i będziemy mogli zaoferować wszystkim naszym Klientom dogodne formy sprzedaży.

Odbiór osobisty

Zamówienie odbierzesz w naszym sklepie firmowym, położonym przy ul. Sarmackiej 20/137 w Warszawie (Miasteczko Wilanów).

Nasz sklep czynny jest 7 dni w tygodniu w godzinach 12-22.

W trakcie składania zamówienia w sklepie internetowym należy wybrać opcję „Odbiór osobisty”.

Terminy realizacji

W terminie do 2 dni roboczych od złożenia przez Ciebie zamówienia potwierdzimy drogą telefoniczną lub mailową, czy zamówienie zostało przyjęte do realizacji.

W przypadku braku na magazynie wybranego przez Ciebie produktu, drogą telefoniczną lub mailową poinformujemy Cię o oczekiwanym terminie dostarczenia do nas zamówionego produktu oraz wspólnie ustalimy dalsze działania, w tym np. czy pozostałe produkty zamówione przez Ciebie należy jak najszybciej przygotować do odbioru, czy czekamy na dostawę do nas brakującego produktu i wówczas przygotowujemy kompletne zamówienie do odbioru.

Formy płatności

Za swoje zakupy zapłacisz kartą kredytową lub gotówką przy odbiorze zamówienia w naszym sklepie firmowym przy ul. Sarmackiej 20 w Warszawie.

Reklamacje i zwroty

W przypadku posiadania przez produkt wad, w szczególności o charakterze niezgodności towaru z umową, reklamację należy zgłosić w trakcie odbioru zamówienia w naszym sklepie firmowym.

Bezpieczeństwo i polityka prywatności

Poufność danych osobowych

  1. Wszelkie informacje podawane przez Ciebie w trakcie korzystania z naszego sklepu traktowane są jako informacje poufne i przetwarzane są z zastosowaniem bezpiecznych technik.

  2. Dane osobowe gromadzone przez nas na potrzeby obsługi sklepu internetowego są gromadzone i przetwarzane z należytą starannością zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. nr 133 poz. 883), tj. dane osobowe przechowywane są zgodnie ze standardami GIODO (Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych). Służą one wyłącznie do realizacji zamówień i nie są przekazywane nikomu.

  3. Na Twoje żądanie przechowywane przez nas Twoje dane osobowe mogą być w każdej chwili zmieniane lub usuwane.Regulamin zakupów sklepie internetowymPlan połączenia "Emart" Sp. z o.o. i Piwnica Smaków Sp. z o.o.

brak zgody